Na 12 jaar neemt Wisse Hummel afscheid als voorzitter Vereniging Plaatselijk Belang Een

Gisteravond, tijdens de ledenvergadering van onze Vereniging Plaatselijk Belang Een, hebben we na 12 jaar afscheid genomen van onze voorzitter Wisse Hummel. Wisse heeft als voorzitter veel betekend voor ons dorp; hij was onder andere betrokken bij de samenwerking van beide scholen en daarbij de ontwikkeling van onze MFA De Schans, de situatie rondom de gasopslag en ontstane mijnbouwschade en recent de plannen rondom de aanleg van de skeeler/ ijsbaan. Na 12 jaar draagt hij het stokje over aan Tammo Oldenhuis. Daarnaast nam ook bestuurslid Jan Kemkers afscheid. Voor hem in de plaats komt Rene Nieuwenbroek in het bestuur.

We willen Wisse en Jan hartelijk danken voor hun tomeloze inzet voor ons dorp! En we wensen Tammo en Rene veel succes! 🍀 De jaarverslagen zijn na vandaag terug te lezen op deze website.

Verder verscheen er deze week in De Krant een prachtig artikel over Wisse: https://dekrantnieuws.nl/er-is-veel-gelukt-in-een-maar-herbestemming-regenboog-nog-niet-dat-is-teleurstellend/