Koffie met raadsleden op 1 maart

Als het goed is, krijgt iedereen vandaag nog deze brief in de bus. Heeft u vragen of ideeën over onze gemeente of wilt kennismaken met de (kandidaats)raadsleden van onze gemeente? Dat kan! Kom aanstaande dinsdagavond 1 maart naar onze MFA De Schans. Vanaf 19.30 uur kan u in gesprek met raadsleden onder het genot van een bak koffie/ thee.

Aan de thematafels zullen in ieder geval de volgende thema’s worden besproken:

  1. Woningbouw
  2. Openbare ruimte
  3. Gaswinning/opslag

Bent u nieuwsgierig of wilt u graag in gesprek over de toekomst van Noordenveld, kom dan gerust langs. Omdat we graag willen weten hoeveel koffie en thee we ongeveer moeten zetten, stellen we het op prijs als u zich aanmeldt door een mail te sturen aan politiekcafenoordenveld@gmail.com.
#gemeenteraadsverkiezingen2022 #gemeentenoordenveld #mfadeschans #eencity