Buslijn 84 Een-Norg-Zuidvelde-Assen verdwijnt per direct

Alle handtekeningen, ansichtkaarten en gesprekken ten spijt; Eencity heeft (per direct) geen buslijn meer… Hetzelfde geldt voor Zuidvelde. En Norg zal het met een lijn en een aantal bushaltes minder moeten doen. De boodschap: wij zijn niet rendabel. Een mokerslag voor ons dorp en haar inwoners.

Ook zo boos? Deel een foto/selfie/video van ons dorp/ bushalte/ jouw reis met de hashtags #eencity en #ikbennietrendabel Op deze manier hopen we nogmaals onder de aandacht te brengen wat deze beslissing voor ons dorp betekent. Ook de jongere generatie kan meedoen! Een foto naar ons sturen mag ook: deze delen we dan natuurlijk!

Onze Vereniging Plaatselijk Belang Een komt nog met een officiële reactie naar aanleiding van deze beslissing. Meer informatie op: https://ovbureau.nl/actueel/dienstregeling-busvervoer-groningen-drenthe-2023-goedgekeurd/

#rtvdrenthe #eencity #zuidvelde #norg #ikbennietrendabel #ovbureaugroningendrenthe #arriva #arrivafryslan #arrivafriesland #ovvooriedereen #provinciedrenthe #Lijn84 #provinciefriesland #gemeentenoordenveld #leefbaarheidplatteland 😡🚍☹️🚌❌